close
Головна » Каталог »

Компанія Lutece постійно розвивається у виробництві шпалер, тому займає гідне місце серед інших світових виробників. Фабрика виробляє шпалери не тільки високої якості, але і з незвичайним дизайном. Адже в створенні шпалер Lutece беруть участь відомі французькі і німецькі дизайнери.
Великим кроком в розвитку компанії Lutece стало злиття з німецькою фірмою As Creation, що дозволило досягти нового рівня якості та дизайну. Поєднання німецької якості та французького дизайну дозволяє застосовувати шпалери Lutece для оформлення сучасного інтер'єру в різних стилях і кімнатах (спальня, ванна, дитяча або офіс).
Використання шпалер Lutece дуже просте, з обклеюванням впорається будь-хто. Також варто відзначити екологічність і підвищену міцність продукції. Шпалери Lutece наповнять оселю світлими тонами і позитивною атмосферою. Це оригінальне і стильне рішення, як для дому так і для офісу.
Щоб купити шпалери Lutece, перегляньте весь асортимент на офіційному сайті виробника, виберіть шпалери і зробіть замовлення на нашому сайті. Доставка по Києву і всіх містах України.