close
Головна » Каталог »

Італійський бренд Glamora виробляє шпалери з унікальних матеріалів – Glam Decor, Glam-metal, Glam Acoustic і Glamtec. Вони суттєво відрізняються характеристиками, фактурою та можливостями використання. 
Кожен з матеріалів має переваги і особливості. Наприклад, Glam Decor схожий на тканину, що покрита вінілом. Це універсальний матеріал, який легко наносити на стіни і видалити його теж досить просто. Головними особливостями Glam Decor є його екологічна чистота, вогнестійкість і можливість миття. До того ж на матеріал наноситься невелике тиснення, завдяки чому він отримує глибину.
Glam-metal – це покриття дорогоцінних і райдужних відтінків, яке надає шпалерам ефекту різних матеріалів (метал, шовк і інші). Цей матеріал створюється при об'єднанні дуже тонкого металевого покриття зі спеціальною фактурою, схожою на тканину. Такий матеріал можна використовувати для нанесення на стіни або стелі.
Матеріал Glam Acoustic володіє звукопоглинальними властивостями завдяки складу з диференційованих шарів. Такий матеріал для шпалер Glamora використовується для стін і стель, він відбиває звуки і підвищує чистоту чутних частот.
Матеріал Glamtec має інноваційні технічні характеристики і розроблений спеціально для води. Італійські шпалери Glamora з матеріалу Glamtec підходять для нанесення на душову кабіну, використання в спа-центрі або будь-якому приміщенні з високою вологістю.
Переглянути весь асортимент шпалер Glamora можна на офіційному сайті виробника. А купити ексклюзивні шпалери Glamora можна, відвідавши шоурум Novyi Prostir в Києві, або замовивши їх на  нашому сайті. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.