close
Головна » Каталог »

Італійська компанія Rubelli має багату історію і завдяки цьому зібрала величезний асортимент продукції, яка зараз зберігається в історичному архіві. Компанія Rubelli займається виробництвом інтер'єрного текстилю, шпалер і аксесуарів. Завод компанії знаходиться в провінції Комо, в колишній будівлі млина. Інноваційні технології дозволяють виробляти всі види текстилю, як з натуральних, так і синтетичних матеріалів.
Після придбання торгової марки Donghia компанія Rubelli Group починає займатися виробництвом не тільки тканин і шпалер, але й меблів і освітлення. Шпалери Rubelli відмінно поєднуються з колекціями декоративних тканин і меблів від Rubelli Group.
Італійські тканини і шпалери Rubelli виготовляються як з використанням новітніх комп'ютеризованих технологіях, так і за допомогою ткацьких верстатів, на яких готують ексклюзивні колекції оббивних і інтер'єрних тканин ручної роботи. Бренд Rubelli використовує різні натуральні волокна (шерсть, шовк, бавовна та інші), але також виробляє тканини зі штучних ниток найвищої якості. Компанія має величезний унікальний архів, в якому зберігаються тканини і шпалери різних стилів, напрямків та епох.
Компанія Rubelli також займається відтворенням орнаментів і зображень декоративних тканин з минулих часів, які прикрашали відомі будівлі по всьому світу. З тканинами і шпалерами бренду ви зможете створити оригінальний інтер'єр в будь-якому приміщенні або будівлі.
Переглянути весь асортимент бренду можна на офіційному сайті виробника. Щоб купити декоративні тканини і шпалери Rubelli, завітайте до нашого шоуруму у Києві або замовляйте їх у нашого менеджера по телефону. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.
Прикрасьте свій інтер'єр за допомогою шпалер і декоративних тканин Rubelli!