close
Головна » Каталог »

Бельгійська фабрика Arte виробляє шпалери, які давно стали зразком якості. Шпалери Arte відрізняються різноманітністю візерунків і орнаментів, що ніколи не повторюються, адже в кожній колекції представлений абсолютно новий дизайн.
Завдяки величезній різноманітності фактур, орнаментів і багатій палітрі кольорів шпалери Arte підходять для оформлення інтер'єру в будь-якому стилі і приміщенні. Також шпалери Arte однаково виглядають що на стіні, що на фото в альбомі.
Головним досягненням компанії є випуск металізованих шпалер Arte. Вони відрізняються дуже складною і трудомісткою методикою створення, коли на стандартну основу наноситься шар найтоншої алюмінієвої фольги і тиснення.
Специфіка роботи фабрики побудована на постійному вивченні нових методик і технологій, розробці унікальних дизайнів і підборі якісних матеріалів. Через складність процесу виробництва шпалери Arte виходять не так часто, як хотілося б, але вони завжди викликають захват.
Переглянути весь асортимент продукції Arte можна на сайті виробника. Купити бельгійські шпалери Arte можна в нашому салоні або замовити на сайті. Доставка по Києву і всій території України.