close
Головна » Каталог »

Бренд Morris & Co має досить цікаву історію. Спочатку Вільям Морріс створив цю марку для виробництва меблів, вітражів і фресок. Пізніше його зацікавило виробництво шпалер, декоративних тканин і кераміки, і він відкрив власне підприємство, яке виготовляло текстильні вироби для дому. Серед продукції компанії Morris & Co з'явилися гобелени та тканини, прикрашені малюнками і вишивкою. Засновник бренду постійно вивчав нові методи фарбування тканин і створював оригінальні орнаменти та візерунки.
Перший дизайн шпалер був розроблений ще в 1864 році. Його надрукувала компанія-підрядник вручну за допомогою дерев'яних трафаретів. Пізніше компанія Sanderson викупила бренд Morris & Co з усім архівом і палітрою кольорів. З того часу і по сьогодні виробництвом шпалер та декоративних тканин бренду Morris & Co займається компанія Sanderson, повністю відтворюючи дизайни продукції з архівів.
Оригінальні шпалери Morris & Co мають високу якість та доступні ціни. Вони виготовляються з екологічно чистої сировини за допомогою інноваційних технологій. Тому шпалери Morris & Co отримали визнання багатьох відомих світових дизайнерів і архітекторів.
В асортименті тканин Morris & Co часто зустрічаються прості і витончені композиції з квітів і рослин, які підходять для оформлення приміщень в різних стилях. Серед великого асортименту декоративних тканин і ексклюзивних шпалер Morris & Co представлені авторські роботи засновника бренду і осучаснений погляд на його дизайни.
Англійські шпалери і тканини Morris & Co відрізняються класичним стилем і високою якістю. Переглянути весь асортимент продукції можна на офіційному сайті виробника. Купити декоративні тканини і шпалери Morris & Co можна, відвідавши наш шоурум в Києві або замовивши у нашого менеджера по телефону. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.