close
Головна » Каталог »

Відома компанія Rasch Textile вже довгий час займається виробництвом мануфактурних шпалер. Німецькі шпалери Rasch Textile популярні в країнах Європи завдяки високій якості і вишуканому дизайну.
Весь асортимент шпалер Rasch Textile виробляється на флізеліновій основі, а на зовнішній шар вертикально наносяться різні волокна (льон, бавовна, шовк, вовна та інші). Таке нанесення волокон робить стики між смугами шпалер непомітними, а самі волокна створюють різні фактури. Малюнок наноситься на шпалери за допомогою тиснення або друку, що зберігає свіжість кольору і чіткість візерунка. Для виробництва шпалер Rasch Textile використовуються тільки високоякісні і екологічно чисті матеріали.
Спільна робота з компанією Elbersdrucke, відомим виробником текстилю для дому, стала новим кроком у розвитку Rasch Textile. Завдяки такій співпраці були створені колекції домашнього текстилю (штори, пледи, подушки), який відмінно поєднується зі шпалерами Rasch Textile.
Перейдіть на офіційний сайт виробника, якщо хочете переглянути всі колекції шпалер Rasch Textile. Купити шпалери Rasch Textile можна на нашому сайті, просто зробивши замовлення. Доставка продукції по Києву та Україні.