close
Головна » Каталог »

Історія французького бренду Ananbo почалася в 2008 році, коли мандрівниця і художниця Енн Богоссян, натхненна красою екзотичної природи і архітектури, створила першу колекцію панорамних шпалер. Сьогодні це один з найбільш відомих брендів, а колекції Ananbo вважаються класикою в світі панорамних шпалер.
Особливість ательє – унікальна сюжетна спеціалізація. До основних сюжетів відносяться зображення старовинних архітектурних ансамблів, рослинних і анімалістичні орнаментів. Кожен ескіз вручну замальовується в техніці гризайль, гравюри або в кольоровому варіанті, потім оцифровується і переноситься на водостійке неткане полотно. Продукція Ananbo відрізняється високою міцністю і довговічністю. Всі матеріали відповідають європейським стандартам якості, а самі шпалери перед продажем проходять суворий контроль якості.
Панорамні шпалери Ananbo відмінно підходять для оформлення вітальні, передпокою або спальні. Їхні унікальні сюжети і оригінальна техніка прикрасять будь-який інтер'єр. Ananbo – це традиції французького живопису XVIII століття в сучасній квартирі.
Ознайомитися з асортиментом можна на офіційному сайті виробника. А на нашому сайті ви можете швидко замовити їх з доставкою по всій Україні. Заходьте і вибирайте!