close
Головна » Каталог »

У 1901 році була заснована фабрика Calcutta, яка займалася виробництвом льону та мішковини. Фабрика прагнула до прогресу і постійно удосконалювала свою продукцію. Тільки в 1970 році фабрика Calcutta почала виробляти текстильні шпалери.
Бельгійські шпалери Calcutta мають дуже широкий асортимент і виготовлені в різних стилях, що дозволяє оформляти будь-яке приміщення. Шпалери представлені як в однотонних варіантах, так і з малюнками і орнаментами, а також з імітацією різних поверхонь (шкіра, камінь, дерево).
Шпалери Calcutta мають великий термін експлуатації (більше 10 років) і виробляються тільки з екологічно чистої сировини, що дозволяє прикрасити ними навіть дитячу кімнату. Також шпалери Calcutta не сприйнятливі до перепадів температур і прямих сонячних променів. Доглядати за шпалерами Calcutta дуже просто, їх можна почистити за допомогою вологої ганчірки або щітки.
Переглянути весь асортимент шпалер Calcutta можна на сайті виробника. Купити продукцію Calcutta можна у нашому салоні в Києві або замовити на нашому сайті. Швидка доставка по Києву і всій території України.