close
Головна » Каталог »

Omexco – молода бельгійська фабрика, яка займається виробництвом елітних шпалер. Але вона впевнено займає одне з провідних місць на ринку настінних покриттів. Шпалери Omexco виділяються своєю природністю, асортиментом і високою якістю.
Двічі на рік фабрика відвідує міжнародні виставки в Брюсселі і Франкфурт-на-Майні, де незмінно займає перші місця за створення нових напрямків у дизайні інтер'єрів. Саме це і дозволяє компанії Omexco бути в тренді і складати гідну конкуренцію іншим фірмам.
Шпалери Omexco мають величезну кількість фактур, чим приваблюють шанувальників з усього світу. Настінні покриття бренду прикрашають стіни в квартирах і будинках, офісах, готелях і ресторанах. Кожна нова колекція відрізняється від попередніх особливим шармом, але в той же час весь асортимент шпалер Omexco просто чудовий і відмінно поєднується між собою. Ще одна відмінність від інших виробників полягає у тому, що шпалери Omexco продаються тільки у погонних метрах.
Обов'язково зверніть увагу на величезний асортимент на сайті виробника Omexco. А щоб придбати шпалери, що вам сподобалися, відвідайте наш шоурум у Києві або просто зробіть замовлення на нашому сайті. У максимально короткі терміни ми доставимо ваше замовлення в будь-яке місце України.