close
Головна » Каталог »

Італійська фабрика Arlin виробляє текстильні шпалери і займає гідне місце серед передових шпалерних компаній в світі. Шпалери Arlin створюються завдяки натхненню від пейзажів, інтер'єрів минулого і звичайно ж старовинного італійського мистецтва.
Італійські шпалери Arlin практичні і дуже естетичні, що дозволило завойовувати увагу серед відомих дизайнерів інтер'єрів.
Продукція Arlin відрізняється як за складом, так і за технологіями виробництва. Італійська фабрика виробляє нитяні шпалери, тканинні шпалери і шпалери ручної роботи. Нитяні шпалери відрізняються способом виготовлення, адже вони складаються з двох шарів. Перший шар – це паперова або флізелінова основа, а другий – нитки з натуральних і змішаних волокон (шовк, бавовна, льон та інші).
Тканинні шпалери відрізняються тим, що на основу з паперу або флізеліну наклеюється шар тканини. Вони довговічні і добротні. Паперові шпалери ручної роботи проводяться тільки під замовлення і відрізняються оригінальною імітацією мармуру, тканини, каменю та інші.
Шпалери Arlin виробляються з екологічно чистих матеріалів, вони не сприйнятливі до сонячних променів і мають звукопоглинальні властивості. Переглянути весь асортимент можна на сайті виробника. Купити шпалери Arlin можна в шоурумі Novyi Prostir або замовити на нашому сайті. Доставка по Києву і всій Україні.