close
Головна » Каталог »

Ательє по дизайну інтер'єру Nina Campbell було створено в 1974 році. Це був магазин, в якому продавали шпалери, декоративні тканини, домашнє начиння і інші предмети декору, зроблені вручну. Ательє Nina Campbell дуже швидко знайшло популярність, і сьогодні воно відоме на весь світ виробництвом шпалер, декоративних тканин і додаткових аксесуарів.
Шпалери Nina Campbell втілюють багатство, несуть в собі радісні почуття і оптимізм. Шпалери Nina Campbell мають багату кольорову гаму, до того ж нові колекції чудово гармонують зі старими проектами. Шпалери бренду виробляються тільки з екологічно чистих матеріалів і мають високу якість.
Ательє Nina Campbell постійно розвивається і вдосконалюється, тому воно почало співпрацювати з брендом Osborne & Little. Це благотворно вплинуло на розвиток бренду в нових колекціях. Їхня співпраця допомагає знайти вишуканий стриманий стиль і унікальне колірне оформлення для шпалер, тканин і інших аксесуарів Nina Campbell. Сьогодні компанія Nina Campbell представляє асортимент з кількох колекцій декоративних тканин, дизайнерських шпалер і різних аксесуарів і фурнітури для оформлення інтер'єру.
Англійські тканини і шпалери Nina Campbell демонструють багатство і практичність. Різні мотиви та сюжети дають можливість створювати оригінальні дизайни інтер'єру для будь-якого приміщення. Англійські тканини Nina Campbell виробляються таким чином, що на полотні максимально деталізовані всі візерунки, а малюнки виглядають об'ємними і живими.
Переглянути весь асортимент декоративних тканин, дизайнерських шпалер і решти продукції Nina Campbell можна на офіційному сайті виробника. Купити декоративні тканини і шпалери Nina Campbell можна, відвідавши наш шоурум в Києві або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.