close
Головна » Каталог »

Німецьке підприємство KT-Exclusive включає в себе багато брендів і випускає різні колекції і серії шпалер, декоративних тканин і аксесуарів, задовольняючи всі вимоги покупців. Шпалери марки KT-Exclusive підійдуть для оформлення інтер'єрів різного призначення (квартири, громадські та комерційні підприємства). Серед асортименту шпалер KT-Exclusive завжди можна підібрати найвдаліший варіант.
У колекціях бренду є всі різновиди шпалер, але найбільшою популярністю користуються фотошпалери. Завдяки бездоганним характеристикам шпалери KT-Exclusive можна використовувати для перетворення будь-якого приміщення (кабінет, спальня, кухня, дитяча кімната та інші). Для дитячих кімнат компанія KT-Exclusive розробляє спеціальні колекції, які підібрані за віком і за статтю дитини, а також є повністю безпечними.
Виняткові декоративні тканини для штор KT-Exclusive виробляються в витонченому і розкішному стилі, чим завоювали популярність серед дизайнерів інтер'єрів. Тканини виробляються тільки з сировини високої якості (шовк, льон і інші натуральні волокна), застосовуючи особливу технологію ступеневого фарбування ниток. Завдяки такій технології фарбування тканини KT-Exclusive відрізняються стійкими та яскравими кольорами.
Усі декоративні тканини KT-Exclusive виробляють при тісній взаємодії кращих дизайнерів і технологів з Італії, Німеччини та Японії. Для полегшення догляду за декоративними тканинами їх обробляють спеціальними речовинами, які створили фахівці компанії.
Переглянути повний асортимент декоративних тканин, дизайнерських шпалер і решти продукції KT-Exclusive можна на офіційному сайті виробника. А купити тканини і шпалери KT-Exclusive ви можете у шоурумі Novyi Prostir в Києві або на нашому сайті. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.