close
Головна » Каталог »

Англійська фабрика Zoffany була заснована в 1983 році. Фабрика Zoffany виробляє текстильні, паперові і вінілові шпалери бізнес-класу, басонних виробів, тканин для штор і оббивки меблів.
Англійські шпалери Zoffany поєднують в собі витончений стиль і високу якість. У виробництві шпалер використовуються різні матеріали (оксамит, фольга та інші) і технології (тиснення та інші). Шпалери Zoffany виготовляються тільки з екологічно чистих матеріалів і проходять багаторівневу перевірку безпеки. Над створенням колекцій працюють відомі дизайнери, створюючи витончений і елегантний інтер'єр. Продукція Zoffany відрізняється міцністю і вологостійкістю, не сприйнятлива до сонячних променів і довговічна. Шпалери Zoffany прикрасять будь-яке приміщення і наповнять його витонченістю і комфортом.
Фабрика Zoffany випускає не тільки елітні шпалери, але і декоративні інтер'єрні тканини. Компанія володіє правом використання та виробництва унікальних зразків відтворених тканин і шпалер з старовинного маєтку Тюдорів. Перша лінійка тканин Zoffany була виготовлена ​​в 1987 році. Сьогодні тканини Zoffany використовуються для створення інтер'єрів в чисто англійському стилі. Продукція Zoffany виділяється елегантністю та вишуканістю, чим привертає увагу покупців по всьому світу. Для своїх колекцій тканин компанія використовує тільки високоякісні матеріали і традиційні англійські ескізи з друкованими візерунками.
Англійські тканини і шпалери Zoffany гармонійно поєднуються і відмінно виглядають в сучасному інтер'єрі.
Переглянути повний асортимент декоративних тканин, дизайнерських шпалер і решти продукції Zoffany можна на офіційному сайті виробника. А купити тканини і шпалери Zoffany ви можете у шоурумі Novyi Prostir в Києві або на нашому сайті. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.