close
Головна » Каталог »

Британський інтер'єрний бренд Clarke & Clarke був заснований в 1999 році Лі і Еммою Кларк і з невеликої сімейної справи виріс в законодавця моди в сфері дизайну.
Під ім'ям Clarke & Clarke виробляються тканини для оббивки меблів, штор і іншого домашнього текстилю. Головний офіс фірми розташований в Ланкаширі. Більше 7000 кв. м виробничої площі і повністю автоматизовані технології забезпечують високі стандарти якості і продуктивність. Для створення своїх шедеврів фахівці Clarke & Clarke використовують найкращу сировину і інноваційні технології плетіння. Тому продукція бренду міцна, довговічна і безпечна для здоров'я.
Багатство текстури та кольору, модні принти та візерунки. Clarke & Clarke – це втілення британського стилю і елегантності. Різноманітність відтінків і мотивів дозволяє створювати неповторний дизайн для будь-яких інтер'єрів. Два рази на рік компанія випускає нові колекції. Кожна з них стає яскравою подією в світі інтер'єрної моди і джерелом натхнення для дизайнерів з більш ніж 90 країн.
З повним асортиментом продукції бренду ви можете ознайомитися на офіційному сайті виробника. А щоб купити тканини Clarke & Clarke, відвідайте наш шоурум в Києві або ж замовте їх на нашому сайті з швидкою доставкою по всій Україні.