close
Головна » Каталог »

Італійські шпалери Sangiorgio з самого початку виробництва відрізнялися великою шириною (до 3 метрів), що дозволяло при наклеюванні на стіну робити меншу кількість швів, справляючи враження цілісності. Шпалери Sangiorgio дуже легко клеяться на стіну і створюють рівне покриття без стиків.
Шпалери Sangiorgio можна застосовувати для оформлення інтер'єру як в будинках і квартирах, так і офісах або ресторанах. До основних характеристик шпалер Sangiorgio можна віднести їх зносостійкість, міцність, простоту в наклеюванні і подальшому догляді, а також вологовідштовхуючі і незаймисті властивості.
Шпалери Sangiorgio виробляються за допомогою інноваційних технологій. Вони дивують високою якістю і оригінальним дизайном. З італійськими шпалерами Sangiorgio Ваш будинок завжди буде взірцем вишуканості та стилю.
Переглянути весь асортимент дизайнерських шпалер Sangiorgio можна на офіційному сайті виробника. Щоб купити декоративні тканини і шпалери Sangiorgio, завітайте до нашого шоуруму у Києві або замовляйте їх у нашого менеджера по телефону. Швидка доставка замовлень по Києву і всій території України.