close
Головна » Каталог »

 
Міланські шпалери Jannelli & Volpi поєднують новаторські і класичні стилі. У колекціях шпалер Jannelli & Volpi представлені унікальні вінілові шпалери на паперовій основі, які відображають сучасні тенденції. Шпалери Jannelli & Volpi приголомшують своєю різноманітністю (від однотонних пастельних полотн до захоплюючих  візерунків і квіткових орнаментів).
Шпалери Jannelli & Volpi різноманітні за текстурою і стилем завдяки використанню новітніх технологій виробництва і унікальних дизайнерських задумок. Так, в останній колекції представлені шпалери з частинками піску, металу, штукатурки, зміїної шкіри та іншими ефектами.
Шпалери Jannelli & Volpi підкреслять переваги будь-якого житла, надавши йому чарівності і пікантності. Вибравши їх, ви залишитеся задоволені бездоганною якістю. Шпалери Jannelli & Volpi екологічні, довговічні і дивовижно виглядають.
Переглянути всю колекцію шпалер Jannelli & Volpi можна на сайті виробника. Далі ви можете замовити їх на нашому сайті або купити у шоурумі Novyi Prostir у Києві. Доставка по Києву і всій території України.