close
Головна » Події

Події

Як вибрати текстиль для дитячої кімнати – поради щодо вибору
Дитяча кімната – маленький світ для дитини. А правильно підібрані тканини зроблять її ще затишнішою і допоможуть розставити акценти. Розповідаємо, як вибрати текстиль для дитячої кімнати і що враховувати при виборі.
Як обіграти еркер в інтер'єрі – 7 вдалих ідей з організації еркерної зони
Еркер в інтер'єрі – велика удача. Він гарно виглядає, візуально робить кімнату більше, легше і світліше. А ще це готове рішення для вдалого зонування простору. Отже, поговоримо про те, як обіграти еркер в квартирі і що в нього поставити.
Стінові покриття для маленької кімнати - поради щодо вибору
У маленькій кімнаті не так легко виявити фантазію. Кожен елемент треба підібрати особливо ретельно, щоб не завантажувати і без того невеликий простір. Розповідаємо, як вибрати шпалери для маленької кімнати, щоб візуально її збільшити.
Дизайн кімнати неправильної форми – як організувати простір
Виступи і зайві кути, ніші і закруглені стіни. Кімната нестандартної форми вимагає відповідних рішень. У ній складніше зонувати простір, вибрати і розставити меблі. Але є способи перетворити ці складнощі в переваги.
Отже, розповідаємо, як продумати дизайн кімнати неправильної форми і зручно організувати простір.
 
Як використовувати винні відтінки в інтер'єрі – бургунди, божоле, марсала
Винні відтінки відмінно виглядають в інтер'єрі, додають йому чуттєвості і енергійності. Поговоримо про поширені винні кольори і про те, як використовувати їх в оформленні простору.
Як приховати нерівності стін за допомогою шпалер – 5 вдалих рішень і поради з наклеювання
Криві стіни візуально псують кімнату і привертають увагу. Але геометричне вирівнювання обійдеться дорого. Тому, якщо ідеальна рівність стін не важлива, невеликі дефекти можна замаскувати правильно підібраними оздоблювальними матеріалами. Отже, розповідаємо, як приховати нерівності стін за допомогою шпалер.
Динаміка в інтер'єрі квартири – 5 простих прийомів, які зроблять інтер'єр енергійним
Динаміка в інтер'єрі – важливий композиційний прийом, який створює відчуття руху. Використовується така обробка, розстановка меблів і декоративних елементів, щоб око немов чіплялося за них і ковзало від одного предмета до іншого. Вона характерна для сучасних стилів дизайну, але навіть класичний інтер'єр стане виразнішим, якщо зробити його більш динамічним.
Розповідаємо, як краще використовувати цей прийом і створити динаміку в інтер'єрі квартири.
 
Стиль прованс в інтер'єрі міської квартири – особливості та поради щодо оформлення
Стиль прованс поєднує затишок кантрі з витонченістю класики. А любов до натуральності і простоти роблять його затребуваним в сучасних інтер'єрах. Дізнайтеся про особливості цього напрямку і про нюанси, які потрібно врахувати, щоб гармонійно включити стиль прованс в інтер'єр міської квартири.
Штори для високих вікон – складнощі і особливості вибору
Високі вікна роблять кімнату легше, світліше. А ще дають безмежний простір для фантазії. Але оформити їх шторами не так просто, особливо, якщо стелі вище 4 м. Розповідаємо, як вибрати штори для високих вікон, які труднощі можуть виникнути і як їх обійти.
Текстильні стінові покриття – переваги і правила вибору
Робите ремонт і ще не вирішили, якими шпалерами обклеїти стіни? Зверніть увагу на текстильні. Вони дивовижно виглядають і стануть прикрасою спальні або вітальні. Дізнайтеся, чим вдалі текстильні шпалери для стін, а також як вони поводяться в побуті і які складнощі можуть виникнути.