close
Головна » Новини » Модні шпалери 2024 – тренди та ідеї
Модні шпалери 2024 – тренди та ідеї

Красиві настінні покриття задають тон та створюють перше враження від інтер'єру. Які вибрати? Розповідаємо про модні шпалери 2024 та провідні тенденції в оформленні стін.

 

Натуральність

Модні шпалери у 2024 році прагнуть до натуральності та екологічності. У моді природні фактури, тактильність та полотна з природних матеріалів, наприклад, паперові, бамбукові та джутові. Більш розкішний варіант – текстильні шпалери з текстурою льону, шовку або велюру. Також у моді полотна, що імітують натуральні фактури каменю, цегляної кладки, дерева.

 

Градієнт

У моді плавні, хвилеподібні переходи від одного відтінку до іншого. Напрям малюнку краще вибрати по діагоналі, від кута вгору. Щоб градієнт на стіні виглядав природним, стіни мають бути ідеально рівними, а самі шпалери – бездоганно наклеєними. Найменша похибка зіпсує ефект.

 

Флористика

Квітковий малюнок зберігає актуальність на модних шпалерах 2024 року, але стає більш деталізованим та реалістичним. У моді великі зображення листя і бутонів, садові та лісові дерева та квіти. Тропічні мотиви поступово виходять із моди.

 

Абстракції та геометрія

Ще одна тенденція, що зберігає актуальність, – геометричні малюнки та абстракції. Це можуть бути як прості фігури, так і складніші композиційно візерунки. Вдало виглядають хаотичні візерунки, що імітують поверхню натурального каменю.

 

Настінний живопис та фрески

Ще один тренд модних шпалер у 2024 році – полотна з великоформатним малюнком, що нагадує самостійну картину. Приміром, це може бути яскравий малюнок на всю стіну, ніжна пастельна абстракція або монохромне зображення в чорно-білих відтінках або в сепії.

 

Сяючі шпалери і метал

Ще один тренд цього року – шпалери, які мерехтять та переливаються в залежності від освітлення. Також у моді металізовані сяючі малюнки, особливо золотаві. Такі полотна вносять в інтер'єр атмосферу розкоші та багатства.

Знаючи, які шпалери будуть модними у 2024 році, ви легко зможете оновити інтер'єр вашої квартири та наповнити його новим настроєм. А вибрати вдалі покриття можна на сайті Novyi Prostir.