close
Головна » Події

Події

Дизайн інтер'єру 2022 – основні тенденції та ідеї
Яким буде дизайн інтер'єру 2022 року? Саме час вивчити нові тенденції та взяти щось на замітку. Розповідаємо про основні інтер'єрні тренди на 2022 рік та про те, як використовувати їх у вашій квартирі.
 
Як використовувати оливковий колір в інтер'єрі
Оливковий колір – комфортний та спокійний відтінок, що добре впливає на настрій. До того ж, у 2022 році саме теплий світло-оливковий відтінок «Оливкова гілка» обраний відтінком року за версією компанії PPG. Тому придивіться уважніше: може це саме той колір, який необхідний вашому інтер'єру?
 
Оздоблення стін тканиною – основні особливості та поради щодо оформлення
Традиція прикрашати стіни текстилем замість шпалер зародилася багато століть тому. Це не новий, але дуже цікавий спосіб оформлення інтер'єру. Розповідаємо про особливості, переваги та недоліки обробки стін тканиною.
Основні помилки текстильного оформлення інтер'єру
Часто текстиль підбирається за залишковим принципом, коли основне оздоблення вже завершено. Через це зустрічаються ситуації, коли вироби якісні і підібрані правильно, але інтер'єр не виглядає гармонійним. Розповідаємо про основні помилки текстильного оформлення інтер'єру та про те, як їх уникнути.
Колірні тренди 2022 – модні палітри від провідних експертів кольору
Наприкінці кожного року експерти в галузі кольору та провідні виробники передбачають модну палітру на наступний сезон. Поговоримо про п'ятірку колірних трендів 2022, наймодніші відтінки майбутнього року і кращі поєднання.
 
 
5 міфів про непрактичні матеріали – чого не варто боятися в інтер'єрі
Практичність в інтер'єрі – річ не така очевидна, як здається. Багато з матеріалів, які раніше справедливо вважалися непрактичними, вже давно не є такими. Отже, розповідаємо про 5 популярних матеріалів, які даремно вважають непрактичними.
Як розмістити фотографії в інтер'єрі – поради щодо оформлення
Фотографії в інтер'єрі – простий спосіб зробити квартиру яскравішою та душевною. Але щоб простір виглядав гармонійним і цілісним, знімки потрібно вдало розмістити. Розповідаємо про принципи, що допоможуть уникнути помилок.
Як зробити інтер'єр легше – перевірені прийоми і підказки
Повітряний інтер'єр – світлий, просторий, легкий. І щоб його створити, не обов'язково мати великий простір. Є прийоми, які допоможуть зробити будь-який інтер'єр легше. Розповідаємо, як це зробити, а також як посилити ефект від цих прийомів.
Баланс в інтер'єрі – що це таке і як його досягти
Щоб інтер'єр виглядав гармонійним, все у ньому має бути у рівновазі. Відтінки, фактури і розміри потрібно підбирати так, щоб вони візуально доповнювали один одного. Це і є баланс в інтер'єрі. Розповідаємо, що це таке і як його досягти.
М'яка зона у вітальні – поради та ідеї по вибору і поєднанню меблів
Вітальня – найзатишніше місце в квартирі. Тут ми приймаємо гостей, проводимо вечори з близькими. А правильно підібрані м'які меблі роблять її ще затишнішою. Розповідаємо, якиою може бути вдала м'яка зона в вітальні, і як правильно її організувати.