close
Головна » Статті

Статті

Темні штори в інтер'єрі – як використовувати та поєднувати

Темні штори додадуть інтер'єру виразності та графічності, підкреслять та посилять загальне враження від простору.  Розповідаємо, який ефект створюють темні штори в інтер'єрі, як правильно вписати в оформлення квартири і з чим вони поєднуються.

 
 
Ягідні відтінки в інтер'єрі – створюємо яскравий настрій

Малиновий, чорничний, вишневий – відтінки стиглих ягід внесуть в інтер'єр яскравість та літній настрій. Вони відмінно підходять для меблів, текстилю та інших акцентів. Розповідаємо, як використовувати та поєднувати ягідні відтінки в інтер'єрі.

 
 
Французький стиль інтер'єру – особливості та секрети створення
Поєднання вивіреності із легкою недбалістю, старовини та сучасності. Свіжий, повітряний, романтичний – розповідаємо про риси французького стилю інтер'єру.
Стиль рустик в інтер'єрі – особливості оформлення квартири

Натуральні кольори, грубі форми та максимальна наближеність до природи. Все це гармонійно поєднується у стилі рустик. Це сільський стиль, і він більше підходить для заміського будинку, проте багато елементів і прийомів органічно виглядатимуть і в невеликому просторі. Розповідаємо, як використовувати стиль рустик в інтер'єрі міської квартири

 
 
Кавові кольори в інтер'єрі: як використовувати і з чим поєднувати

Кавові кольори створюють в інтер'єрі атмосферу розслабленості та затишку. Вони не втомлюють і не кричать, але при цьому мають особливий характер і шарм. Розповідаємо, як задіяти в оформленні квартири відтінки кавової палітри та з якими кольорами вони поєднуються.

 
 
Як доглядати за оксамитовими шторами – правила та поради

Штори з оксамиту розкішно виглядають і в класичних, і в сучасних інтер'єрах.

Оксамит захищає приміщення від небажаного світла та зайвого вуличного шуму, а приємна фактура тканини створює відчуття затишку та тепла. Але це чутливий матеріал, який потребує дбайливого поводження. Розповідаємо, як доглядати оксамитові штори, щоб вони довше зберігали красу.

 
 
Як покращити орендовану квартиру без ремонту

Живучи в орендованій квартирі, складніше оформити інтер'єр на свій смак. Але навіть у цьому разі можна почуватися по-домашньому затишно, причому без зайвих зусиль та витрат. Пропонуємо добірку ідей, як покращити інтер'єр орендованої квартири без ремонту та підлаштувати його під свій смак.

 
 
Штори в стилі неокласика

Неокласичні інтер'єри поєднують розкіш та гармонійність класики з практичністю сучасних стилів. Це стосується як оздоблення, так і текстильного оформлення. Розповідаємо, які штори використовуються у стилі неокласика та як правильно декорувати вікно.

 
 
Модні тканини в інтер'єрі 2024

Текстильне оформлення квартири задає тон та створює настрій. Розповідаємо про модні тканини в інтер'єрі 2024: які матеріали вибрати для штор, меблевої оббивки та іншого текстилю.

 
 
Стиль фьюжн в інтер'єрі – особливості та поради щодо оформлення квартири

Сучасні інтер'єри прагнуть до індивідуальності та вільного вираження емоцій та характеру. Цим тенденціям добре відповідає стиль фьюжн. Йому притаманні свобода, яскравість фарб та поєднання непоєднуваних елементів. Розповідаємо, чим ще відрізняється стиль ф'южн в інтер'єрі та як оформити квартиру за його допомогою.