close
Головна » Каталог »

Марка Jab Anstoetz (Німеччина) була заснована в 1946 році і, цілеспрямовано налагоджуючи зв'язки з партнерами, досягла популярності в усьому світі (більше 80 країн). Бренд займає одне з провідних місць в продажу шпалер, декоративних тканин і аксесуарів для оформлення інтер'єрів. Асортимент всієї продукції бренду Jab Anstoetz містить не тільки якісні і оригінальні шпалери, але і великий асортимент декоративних тканин, килимів, карнизів, штор і м'яких меблів.
Новаторські технології, німецька добротність, оригінальність в підборі кольорів і широкий асортимент настінних покриттів Jab Anstoetz дозволяють створювати модні і сміливі інтер'єри в атмосфері вишуканого багатства.
Сьогодні до складу німецького концерну Jab Anstoetz входить велика група компаній, які виробляють текстиль та настінні покриття. Компанія має представництва на 5 континентах і вважається найбільшим виробником текстилю в світі. Колекції декоративних тканин і шпалер Jab Anstoetz оновлюються двічі на рік. Компанія має величезний асортимент продукції з широкою палітрою кольорів і унікальними дизайнами. Це дає можливість створювати інтер'єри в будь-якому стилі. Компанія також займається виробництвом дизайнерських килимів ручної роботи. Вся продукція німецької компанії Jab відмінно поєднується між собою, тобто під шпалери можна легко підібрати тканини для штор і знайти ще багато додаткових аксесуарів, щоб підкреслити індивідуальність інтер'єру.
Переглянути весь асортимент декоративних тканин, дизайнерських шпалер і решти продукції Jab Anstoetz можна на офіційному сайті виробника. А купити продукцію Jab Anstoetz ви можете у нашому шоурумі в Києві або замовити їх, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка всіх замовлень по Києву і всій території України.