close
Головна » Каталог »

Відома фабрика Harlequin представляє нову торгову марку Scion, яка займається виробництвом шпалер та текстилю. Англійські шпалери Scion об'єднують сміливі сучасні концепції і стали справжньою знахідкою для оформлення інтер'єру.
Спочатку ця марка створювалася для того, щоб зробити шпалери добротними, модними і бюджетними. Шпалери Scion дуже оригінальні і свіжі, вони створені для людей, які хочуть внести яскраві фарби в своє життя. Величезна різноманітність яскравих візерунків і анімалістичних малюнків присутня у всіх колекціях Scion.
Шпалери Scion створюються так, щоб до них можна було легко підібрати декоративні тканини цього ж бренду для оформлення оригінального дизайну інтер'єру. Настінні покриття Scion настільки оригінальні і яскраві, що підкорюють покупців з вишуканим смаком. Сучасні шпалери Scion допоможуть створити у Вашому будинку затишок і комфорт.
Перед купівлею шпалер ми радимо переглянути весь асортимент Scion на сайті виробника. Ви можете купити шпалери Scion у нашому шоурумі в Києві або замовити їх на нашому сайті. Доставка замовлень по всій території України в найкоротші терміни.