close
Головна » Каталог »

Bougainville – французький виробник елітних дизайнерських килимів ручної роботи.
В основі роботи Edition Bougainville – висока якість матеріалів, кращі техніки плетіння і майстерність дизайнерів. Килими плетуться вручну на вертикальному верстаті. Так виходять красиві вироби, які не підвладні часу. Також майстри плетуть за технологією тафтінга, вона дозволяє отримати килими з неповторним дизайном.
Суворі стандарти якості витримуються на всіх етапах виробництва – від розробки ескізів на папері до техніки фарбування пряжі і обробки.
Колекції Edition Bougainville виконуються під замовлення в різних  стилях інтер'єру – від історичних до сучасних, тому ви знайдете модель для будь-якого приміщення. Кольори поєднуються без обмежень. А щороку асортимент збільшується в середньому на 30 нових варіантів дизайну.
Ім'я Edition Bougainville – символ майстерності, вишуканості і розкоші. Кожен виріб – шедевр ткацтва. Ці килими прикрасять найелегантніший інтер'єр. Переглянути асортимент можна на офіційній сторінці виробника. А замовити продукцію бренду зручніше на нашому сайті або в шоурумі. Вибирайте і замовляйте!