close
Головна » Події

Події

Максималізм в дизайні інтер'єру: особливості та відмінності
Тенденція до індивідуалізації і самостійного планування простору – одна з найактуальніших в сучасному оформленні інтер'єру. І завдяки цьому все більшої сили набирає максималізм. Розвиваючись на противагу естетиці скандинавського і мінімалістичного стилю, він стає одним з основних трендів цього року. Як же проявляється максималізм в дизайні інтер'єру, і як правильно оформити простір за допомогою цього стилю?
Скандинавський стиль в інтер'єрі
Скандинавський стиль – один з найактуальніших в сучасному дизайні інтер'єру. Він привертає увагу простотою і природністю. Якщо ви цінуєте комфорт і спокій, скандинавський інтер'єр, напевно, вам сподобається.
Оформлення вікна в спальні: вибираємо штори правильно
При створенні інтер'єру в спальні потрібно враховувати будь-які деталі і дрібниці, адже саме тут можна відпочити і по-справжньому розслабитися. Тому нічого не повинно напружувати або дратувати. Не останню роль відіграє і оформлення вікна. Правильно підібрані штори або портьєри здатні не тільки створити затишну атмосферу для відпочинку і сну, але і візуально розширити простір. Дізнайтеся, як оформити вікно в спальні, і на що звертати увагу при виборі штор.
Дизайн інтер'єру 2018: основні тренди та стилі
Тенденції інтер'єрної моди змінюються не так швидко, і багато які з них довго зберігають актуальність. Проте, в кожному сезоні з'являються нові віяння і тренди. Отже, як виглядає актуальний дизайн інтер'єру 2018 року і на що можна звернути увагу, роблячи ремонт у квартирі?
Колірні тренди 2018 року в дизайні інтер'єру
Основний колірний тренд цього року – поступова відмова від звичної пастельної гами на користь соковитих насичених відтінків. Інтенсивний зелений або синій, глибокий червоний будуть добре виглядати як у ролі фонових кольорів, так і акцентів. Дизайнери пропонують набиратися сміливості і створювати відвертий, унікальний інтер'єр, не схожий на ті, до яких ми звикли. Залишається лише з'ясувати, які ж кольори найбільш популярні в цьому сезоні.