close
Головна » Каталог »

У 1964 році в Німеччині була заснована сімейна компанія Nya Nordiska, яка займалася текстильним виробництвом. Сьогодні Nya Nordiska має представництва у Франції, Англії, Італії, Японії і є світовим лідером серед виробників текстилю.
Компанія Nya Nordiska дотримується класичного підходу до виробництва і повністю відповідає сучасному естетичному попиту на тканини. Колекції тканин Nya Nordiska відображають стримані і вишукані європейських традицій. Бренд має велику кількість нагород і сертифікатів з виставок світового рівня.
Для виробництва тканин Nya Nordiska використовує різноманітні матеріали (шовк, бавовна, органза і інші) і застосовують їх для оббивки меблів і для штор. Німецькі тканини Nya Nordiska можна застосовувати для оформлення інтер'єрів в передпокої, спальні, вітальні та інших кімнатах.
Переглянути весь асортимент тканин Nya Nordiska можна на сайті виробника. Купити тканини Nya Nordiska можна у нашому шоурумі в Києві або замовити їх, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Доставка по всій території України.