close
Головна » Каталог »

У 1886 році в Швейцарії було засновано підприємство під назвою «Baumann & Brand», яке займалося тільки виробництвом лляних тканин. У 1946 році фірма розділилася і почала називатися «Baumann-Grütter». Вона складалася з заводу, що виробляв оббивні тканини, і ткацької фабрики, що виробляла лляні тканини.
У 1951 році ткацька фабрика стала самостійним підприємством Creation Baumann, яке і дотепер виробляє високоякісні тканини для оформлення інтер'єрів. Компанія Creation Baumann використовує тільки інноваційні технології та передові розробки.
Компанія постійно вдосконалюється і модернізує свої технології, що дозволяє створювати колекції на новому рівні і задавати тон в світі дизайну текстилю. Сьогодні на фабриці Creation Baumann використовують лазерні і комп'ютерні технології у виробництві тканин. Фабрика Creation Baumann виготовляє унікальні тканини, які несприйнятливі до прямих сонячних променів, завдяки тонкому шару алюмінію, що наноситься на виворітну сторону.
Переглянути весь асортимент швейцарських тканин Creation Baumann ви можете на сайті виробника. А купити декоративні тканини Creation Baumann можна у нашому шоурумі в Києві або замовити їх, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка по Києву і всій території України.