close
Головна » Каталог »

У 2007 році в містечку Бад-Бернек (Німеччина) була відкрита фабрика з виробництва першокласних тканин Eustergerling. Незважаючи на юний вік фабрика вже володіє стійкою репутацією на ринку текстилю. Фабрика Eustergerling продовжує сімейні традиції ткацького виробництва тканин. Сьогодні фабрика представляє більше ніж 20 колекцій, які мають попит в 50 країнах світу.
У 2009 році фабрика переїхала в Берлін і почала розвиватися більш інтенсивно. Над кожною колекцією тканин працює команда висококваліфікованих професіоналів, завдяки чому створюється захоплюючий і екзотичний текстиль з неабияким дизайном для оформлення інтер'єру. Німецькі тканини Eustergerling підкреслюють елегантність і вишуканість сучасних текстильних виробів.
Тканини для штор Eustergerling можуть використовуватися для оформлення інтер'єру в будь-якому стилі і втілювати в життя різні дизайнерські ідеї. Подивитися всі колекції німецьких тканин Eustergerling можна на сайті виробника.
Ви можете купити декоративні тканини і ексклюзивні шпалери Eustergerling у нашому шоурумі в Києві або замовити їх, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону. Швидка доставка всіх замовлень по Києву і всій території України.