close
Головна » Новини » Дизайн ванної 2022 – як оформити ванну кімнату
Дизайн ванної 2022 – як оформити ванну кімнату
Ванна кімната – ідеальне місце для релаксу та догляду за собою. Тому вона стає більш комфортною, перетворюючись із просто санвузла на домашній спа-салон. Дізнайтеся про модні тенденції у дизайні ванної 2022, щоб оформити простір стильно та красиво.

Естетика та комфорт

Ванни стають дедалі функціональнішими. Це не тільки приміщення для гігієнічних потреб, але й приємне місце для проведення косметичних процедур та релаксу. І це передбачає використання натуральних матеріалів, естетичність та комфорт у всіх деталях. Це відноситься і до вибору відтінків: в моді стримана природна гамма, що посилює відчуття комфорту.

Мінімалізм та технологічність

Мінімалізм залишається одним із головних стилів у дизайні ванних кімнат. Візуальний комфорт досягається завдяки простим лініям та формам, непомітним системам зберігання та відсутності непотрібних елементів.
Логічне продовження цього пункту – використання технологій. Безшумна та вбудована сантехніка, розумні дзеркала з підігрівом поверхні від запотівання, безконтактні змішувачі та системи змиву зроблять ванну продуманою та зручною.

Як оформити ванну: не тільки плитка

Все частіше у ванних кімнатах зустрічається комбінація плитки зі шпалерами. Це зручно, доступно та красиво. Багато європейських брендів випускають чудові колекції шпалер для ванних кімнат. Вони виготовляються з вологостійких матеріалів і добре поводяться в приміщеннях з високою вологістю. Головне, уникати прямого контакту з водою – у мокрих зонах все ж таки практичніше плитка.

Модний дизайн ванної: текстиль

Підкреслити розслаблюючу атмосферу допоможе текстиль. Рушники, килимки, шторки – ці елементи пом'якшують лінії та створюють затишок. До основних тенденцій в оформленні текстилю на 2022 рік відносяться:
  • яскраві принти із рослинними сюжетами;
  • смужки та їх поєднання;
  • тонка клітка;
  • етнічні візерунки;
  • асиметрична геометрія

Модний декор

Завдяки тому, що ванна стає функціональнішою, у ній з'являється більше нових елементів. М'які пуфи, предмети декору, можливо, твори мистецтва. Крім того, навіть у маленькій ванні знайдеться місце для живих рослин. Вони підкреслюють любов до природи та екологічність, а також створюють приємну атмосферу оновлення.
Отже, модний дизайн ванної ґрунтується на комфорті та натуральності. Це допоможе створити простір, де так приємно розслабитися після насиченого дня.