close
Головна » Новини » Як створити інтер'єр, який довго не застаріє – поради щодо оформлення простору
Як створити інтер'єр, який довго не застаріє – поради щодо оформлення простору
Інтер'єрна мода змінюється не так часто, але і вона підвладна новим віянням. Тому, роблячи ремонт, не намагайтеся врахувати нові тренди. По-перше, це марно, по-друге, непрактично – такий інтер'єр швидше застаріє і виглядатиме немодним. Що робити? Звертайтеся до рішень, які завжди актуальні. Отже, рекомендуємо, як зробити інтер'єр, який довго не застаріє.

Спокійна палітра

Яскраві фарби змінюють одна одну щороку. Ненав'язлива палітра залишається модною десятиліттями. Варіанти можливі різні:
  • Монохромна чорно-біла палітра. Чорний, білий та сірий дозволяють створити строгий, виразний та глибокий інтер'єр. А за бажання вони відмінно поєднуються з будь-якими іншими кольорами.
  • Неяскраві відтінки – світлі, ніби припилені або вигорілі на сонці. Наприклад, бежева палітра або пастельні кольори з додаванням сірого та білого. Як варіант, можна комбінувати різні за насиченістю відтінки одного кольору.
  • Природна гамма. Надихатися природою – вірний спосіб створити гармонійний інтер'єр, який не дратуватиме і втомлюватиме. Вибирайте кольори землі, води та неба – пісочний та коричневий, різні відтінки зеленого, блакитного та синього.
Візуально додають теплоти та завжди виглядають актуально золотисті відтінки та елементи. Використовуйте їх у декорі, обробці меблів та текстилі.

Вибір стилю

Головне при виборі стилю – пам'ятати, що ви вибираєте не глянсову картинку в журналі, а інтер'єр, в якому має бути комфортно. Тому, якщо вам до душі класика, то краще вибирати рішення без зайвої декоративності, з плавними формами та приємними відтінками. Звертайте увагу на стилі, в яких цінується простота та натуральність, наприклад мінімалізм, скандинавський стиль або джапанді.
Дотримуйтесь помірності і у виборі декоративних елементів. Наприклад, з обережністю використовуйте дизайнерські та антикварні вироби. Вони мають значну візуальну вагу і привертають увагу. Фотографії на стінах завжди виглядають актуально та підкреслюють затишок. Ще один зручний варіант – картини у відповідній стилістиці.

Ергономіка та комфорт

Щоб інтер'єр довго не хотілося міняти, у ньому має бути зручно. Особливо це стосується меблів. Тому вибирайте продумані з погляду ергономіки рішення, комфортні моделі без епатажу та зайвого декору. І не захаращуйте простір. Краще вибрати менше предметів, але якісних та дійсно зручних.
Те саме відноситься і до оздоблювальних матеріалів. Дерево, камінь, метал та скло довго служать і зберігають актуальність. А вироби з них не втрачають цінності навіть через десятиліття. Крім того, це дуже гарно. Так само, як і натуральний текстиль – льон, бавовна, шовк.
Отже, довговічний актуальний інтер'єр – це насамперед той, у якому зручно. Тому робіть ставку не на злободенні тенденції, а на комфорт і гармонійність.