close
Головна » Новини » Меблеві тренди на 2022 рік
Меблеві тренди на 2022 рік
Плануєте купувати нові меблі? Щоб не помилитися, краще заздалегідь дізнатися, що буде актуальним наступного сезону. Розповідаємо, якими будуть основні меблеві тренди на 2022 рік та як обставити інтер'єр модно та красиво.

Модні кольори меблів

У моді ненав'язлива природна палітра: світло-зелені, бежеві, сірі та блакитні відтінки. Меблі яскравих кольорів (синій, теракотовий, глибокий зелений) теж затребувані, але їх бажано використовувати для акцентів.

Акцент на натуральність

Тенденція до природності визначає і вибір якісних екологічних матеріалів: особливо це деревина та натуральний текстиль. Ще один тренд – плетені вироби та меблі з ротанга. Текстура поверхні має бути приємною на дотик.

Мінімалізм

Це один із основних стилів у дизайні модних меблів. Прості, лаконічні та функціональні вироби без зайвого декору вписуються в будь-який інтер'єр та не захаращують простір.

Округлі лінії

Плавні лінії та закруглені кути створюють відчуття затишку та гармонії. Тому так актуальні круглі дивани та ліжка, а також стільці та крісла закругленої форми. Ще один тренд сезону – круглі та овальні столи – як обідні, так і журнальні.

М'які, плюшеві текстури

Вибирайте оббивку для меблів з приємною на дотик, плюшевою текстурою. Особливу увагу зверніть на оксамит та велюр. Також у моді оббивка з букле та натуральний льон.

Які меблі в моді – модульні системи

Зручність таких систем у тому, що їх можна переміщувати, складати та розкладати як завгодно. І це якнайкраще відповідає вимогам до сучасного простору, який прагне до ергономічності та функціональності.

Принти

У моді делікатні рослинні принти із приглушеними відтінками, що підкреслюють близькість до природи. Оббивка із зображенням тварин, птахів чи плодів теж виглядатиме вдало.
Отже, незалежно від нових віянь і змін, модні меблі залишаються екологічними, зручними та функціональними. З їхньою допомогою ви легко створите комфортний і дуже теплий особистий простір.