close
Головна » Новини » Дизайн інтер'єру 2022 – основні тенденції та ідеї
Дизайн інтер'єру 2022 – основні тенденції та ідеї
Яким буде дизайн інтер'єру 2022 року? Саме час вивчити нові тенденції та взяти щось на замітку. Розповідаємо про основні інтер'єрні тренди на 2022 рік та про те, як використовувати їх у вашій квартирі.

Будинок – не лише для відпочинку

Цей тренд, як і раніше, актуальний. Будинок – місце не лише для відпочинку, а й для роботи, зустрічей із друзями, занять спортом чи творчістю. Тому зберігається необхідність у багатофункціональному, але при цьому дуже особистому просторі. Комфортне, грамотно облаштоване робоче місце, зони для відпочинку та прийому гостей, затишна ванна для релаксу та б'юті-процедур – неодмінні атрибути такого інтер'єру.

Стиль Джапанді

Це синтез японського та скандинавського стилю, який передбачає прагнення до натуральності та мінімалізм. Обидва стилі тяжіють до природних матеріалів і відтінків, усвідомленого споживання та помірності. До інших особливостей джапанді відносяться рясне природне освітлення, відкриті планування та переважання грубих, недосконалих текстур (льон, камінь, деревина). Загалом, джапанді – дуже гармонійний та комфортний стиль, який поєднує любов до природи та практичність.

Модні кольори 2022

Модна палітра 2022 ненав'язлива та спокійна. Насамперед, це різні відтінки світло-зеленого, які символізують оновлення та близькість до природи. Це і свіжий сріблясто-зелений, і тепліший оливковий колір. Ще один лідер року, за версією бренду Dulux, – світло-блакитний колір «Ясне небо». Також зверніть увагу на жовту палітру, особливо на світло-жовтий відтінок вершкового масла та більш насичений жовто-оранжевий.

Інтер'єрні тренди на 2022 рік: мікротренди

Поговоримо про деталі. Що саме зробить інтер'єр модним у 2022 році:
  • Натуральні довговічні матеріали. Цей тренд поєднує близькість до природи та прагнення до усвідомленості. Інтер'єр створюється не на один рік, і щоб він зберіг привабливість, потрібні відповідні матеріали: дерево, мармур, натуральний камінь.
  • Фактурне скло. Матове, вітражне, з незвичайною текстурою – вироби з нього підійдуть не тільки для декору, але й для оздоблення – наприклад, для перегородок між окремими зонами.
  • Тканини із вираженою текстурою. У текстильному оформленні інтер'єру на перший план виходять затишні, приємні на дотик матеріали, особливо букле, тканини з м'якою бархатистою поверхнею та льон.
  • Округлі меблі. Закруглені спинки диванів та крісел, круглі та овальні столи, обідні та журнальні – все це пом'якшує інтер'єр і робить його візуально приємнішим.
  • Латунь. Оздоблення із застосуванням або імітацією натуральної фактури металу можна застосувати і в обробці кухонних фасадів, і шаф, і просто декоративного оформлення стін. Дуже красиво, якщо вона з вираженим рельєфом та фактурою.
Отже, серед актуальних трендів в інтер'єрі 2022 залишається прагнення до натуральності, практичності та довговічності. Менше епатажу та глянцю, більше комфорту, надійності та усвідомленості. Це допоможе побудувати гармонійний у всіх відношеннях інтер'єр.