close
Головна » Каталог »

Фірма Seabrook була заснована в 1932 році в містечку Мемфіс (США). Одразу зайнявши провідне місце по виробництву шпалер, вона досі залишається лідером з американських виробників настінних покриттів. Шпалери Seabrook використовуються для оформлення інтер'єру в будинках і розкішних готелях.
Оригінальні образи і сучасні технології дозволяють компанії Seabrook випускати шпалери з винятковою фактурою. Продукція бренду захоплює різноманітним фактурами і створює враження об'єму і переливу кольору. Американські шпалери Seabrook настільки різноманітні, що серед них можна підібрати настінні покриття для дизайну інтер'єру в будь-якому стилі.
При виготовленні шпалер Seabrook використовують металеві частинки, завдяки чому настінні покриття при різному освітленні виблискують по-різному. Шпалери Seabrook відомі високою якістю, різноманітністю текстур і відтінків, екологічністю і довговічністю.
Переглянути весь асортимент американських шпалер Seabrook можна на сайті виробника. А купити шпалери Seabrook можна в шоурумі Novyi Prostir або на нашому сайті. Ми здійснюємо доставку по Києву та всій території України.