close
Головна » Каталог »

Брендові італійські шпалери Portofino виробляються компанією Selecta Parati, яка постійно працює над збільшенням колекцій шпалер. Компанія відвідує всі світові виставки для демонстрації шпалер Portofino, щоб завоювати ще більшу кількість покупців.
Selecta Parati зайняла гідне місце на світовому ринку завдяки вмінню створювати ексклюзивні шпалери дуже високої якості. У кожній колекції шпалер Portofino вміло поєднуються різні стилі і культури. Купити шпалери Portofino можна для оформлення інтер'єру в будь-яких приміщеннях.
Асортимент брендових шпалер Portofino різноманітний, тут можна знайти і однотонні настінні покриття, і полотна з яскравими малюнками для більшого акцентування на окремих деталях. Продукція Portofino виробляється за допомогою інноваційних технологій, що дозволяє отримувати високоякісний друк і текстуру, до якої приємно доторкнутися.
Переглянути усі колекції бренду можна на сайті виробника. А у нашому шоурумі або на сайті можна замовити будь-які шпалери Portofino. Швидка доставка по Києву і всій Україні.