close
Головна » Каталог »

Компанія Фрески UA була заснована в 2006 році в Україні та займається виробництвом фресок виняткової якості. Компанія поєднує талант художників і новітні технології, щоб виробляти унікальні мальовничі вироби в найкоротші терміни.
Фрески виробляються індивідуально для кожного замовника, з урахуванням всіх його вимог і побажань. Кожен клієнт може вибрати будь-яке полотно з асортименту компанії або ж запропонувати картину, яка йому сподобалася. У компанії працюють професіонали, які доводять якість та чіткість малюнків до найвищих параметрів. Також компанія Фрески UA не встановлює ніяких лімітів по розмірах, їх підганяють під кожного клієнта індивідуально.
У виробництві українська компанія Фрески UA використовує тільки екологічно чисті і якісні матеріали та барвники. Після виготовлення полотна фреску покривають спеціальним шаром лаку, який робить її більш міцною і подовжує термін експлуатації.
Ознайомитися з асортиментом фресок компанії Фрески UA можна на сайті виробника. Купити фрески можна в нашому шоурумі або замовити у нас на сайті. Швидка доставка по Києву і всій території України.