close
Головна » Каталог »

Affresco – оригінальне підприємство зі своєю історією та традиціями. У 2002 році художня студія Affresco вийшла в сферу торгівлі і запропонувала російським дизайнерам новаторський шлях оформлення інтер'єру. Їхня пропозиція – це оригінальні настінні покриття ручної роботи, які дозволяють протягом короткого часу зробити інтер'єр на будь-який смак. Саме тому їм сприяли відомі дизайнери інтер'єрів.
Продукція Affresco виявилася популярною, і творці фабрики зробили патент на своє відкриття. Вперше в Росії вони створили підприємство з виготовлення цифрових фресок. Засновники не хотіли стояти на місці і постійно намагалися зробити для своїх покупців найкращі характеристики в світі. При виготовленні кожної фрески трудиться чимало майстрів, бо ручна обробка поверхонь вимагає певної  послідовності. На всіх стадіях виробництва технологічний метод створення продукції потребує особливого освітлення, кліматичних режимів і температур. Ця оригінальна фабрика з виробництва особливих шпалер і фресок Affresco була побудована в 2009 році.
Фабрика Affresco постійно вдосконалює характеристики вироблених картин і фресок. Продукція Affresco має сертифікати і патенти, які свідчать про високу якість.