close
Головна » Каталог »

Виробництво шпалер Dekens (Бельгія) було засновано в 1950-х роках молодим підприємцем Ноелем. Сьогодні бренд Dekens відомий на весь світ і займає одне з провідних місць серед брендів шпалер, адже вся продукція з кожним роком вдосконалюється.
Шпалери Dekens екологічні та відповідають нормам з безпеки продукції ЄС. Вони не викликають алергій і не виділяють токсичних речовин. Також варто звернути увагу на якість продукції, вони не втрачають колір при попаданні сонячних променів і дуже прості в обклеюванні і в подальшій експлуатації.
В асортименті шпалер Dekens представлений винятковий дизайн з великим вибором кольорових гам. Здебільшого в колекціях шпалер Dekens домінують однотонні дизайни, з вишуканими квітами, вертикальними смужками або ж з текстурою гобеленів. Шпалери Dekens зроблять ваш будинок затишним і комфортним.
Переглянути весь асортимент продукції Dekens можна на офіційному сайті виробника. А купити вподобані шпалери в Києві ви можете в шоурумі Novyi Prostir. Також можна зробити замовлення на нашому сайті www.novyiprostir.com, і ми доставимо ваше замовлення в будь-яке місто України.